در مراسم تکریم و معارفه مدیر خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر مطرح‌شد:
با اجرای برنامه‌های تشویقی معنوی و مادی جایگاه پرستاری ارتقا می‌یابد

29 تير 1396
رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر در مراسم تکریم و معارفه مدیر خدمات پرستاری، گفت: ما برای جایگاه پرستاری احترام و شأن والایی قایلیم و در این دوره مدیریتی در نظر داریم با اجرای برنامه‌های تشویقی معنوی و مادی به صورت ماهانه از خدمات ارزشمند همکاران تقدیر نماییم.

دکتر علیرضا حاجیونی اضافه‌کرد: سرکار خانم رگبار یکی از مدیران لایق حوزه پرستاری هستند و تجربه و توان قابل وصفی دارند، ایشان تعهدات اخلاقی روحی، روانی تحسین برانگیزی داشته که توانست در طول دوران مدیریت با همت والا، خوش درخشید.

وی افزود: کار کردن با روحیات مختلف مدیران و در شرایط اقتصادی و کاری متفاوت کار دشواری است که خانم رگبار به خوبی از عهده آن بر آمد.  

رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با اشاره به اینکه این مرکز ویترین دانشگاه است، گفت: این نکته کار را بسیار سخت‌تر می‌کند اما حضور افراد توانمند، متعهد، کارشناس و خلاق در این مرکز موجب پیشرفت امور می‌شود.

دکتر علیرضا حاجیونی با اشاره به اینکه برای درک شرایط سختِ کاری بیمارستان باید تجربه یک دوره کار در بیمارستان را داشت، گفت: حفظ آرامش جامعه و تأمین و تضمین ارایه خدمت درمانی به مردم تعهد ذاتی ماست و در کنار آن توقعات و انتظارات صنفی قرار دارد و این دو مقوله در تضاد هم نیستند..

این مقام مسئول تصریح‌کرد: نظام پرستاری قوی، تیم مدیریت متخصص در دانشگاه و وجود کارشناسان کارآزموده در عرصه درمان استان و ارتباط مؤثر با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله پتانسیل‌های استان است که باید با ارایه مسایل به صورت کارشناسی شده و کم‌کردن هزینه‌های جاری و افزایش درآمد بیمارستان سعی کنیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

این مقام مسئول با اشاره به کسب رتبه یک در اعتباربخشی سالجاری، گفت: همانطور که از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر  انتظار می‌رفت موفق شد رتبه یک اعتباربخشی بیمارستانی کشور را کسب کند، برای ارتقای هر چه بیشتر خدمات و امکانات رفاهی و افزایش ایمنی بیماران همواره در حال فعالیت خواهیم بود و نقاط ضعفمان را تقویت می‌کنیم.

دکتر حاجیونی اضافه‌کرد: افتخار کسب این جایگاه متعلق به تمام پرسنل بیمارستان است و در این راستا، توسط تیم بهبود کیفیت امتیازهای هر بخش اعلام می‌شود تا با بررسی مشکلات و رفع آن‌ها به‌صورت پیوسته حرکت رو به جلو را ادامه بدهیم تا روز به روز شاهد پیشرفت بیمارستان باشیم.

وی در پایان بیان داشت: باید همه سعی کنیم به‌دور از حاشیه‌هایی که برای بیمارستان به‌وجود می‌آید با همت همه‌جانبه، مانند گذشته که در سخت‌ترین شرایط و بحران‌ها به بهترین نحو انجام وظیفه کرده‌ایم با همکاری و پشتیبانی یکدیگر به ارایه خدمات با کیفیت بپردازیم.

  از ظرفیت دانشجویان مستعد پرستاری درحال فارغ‌التحصیلی در بیمارستان استفاده می‌شود

رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این جلسه، گفت: از ظرفیت دانشجویانی که از لحاظ علمی و عملی از جایگاه خوبی برخوردارند و مورد تأیید اعضای هیأت علمی و دانشکده پرستاری و مامایی هستند در بیمارستان استفاده می‌شود.

دکتر شهناز پولادی اضافه‌کرد: این دانشجویان پس از موفقیت در آزمون‌های لازم و گذشتن از فیلترهای علمی و عملی خاص از مهر ماه در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر خدمات درمانی ارایه می‌کنند که امیدواریم تا حدودی کمبود پرستار را جبران کنند.

وی افزود: خوشبختانه با تأمین فضای فیزیکی مناسب در بیمارستان اعضای هیأت علمی دانشکده در بیمارستان مستقر می‌شوند که علاوه بر نظارت دقیق‌تر بر فعالیت‌های آموزشی دانشجویان و مربیان بتوان از تجربیاتشان در حوزه‌های درمانی نیز استفاده کرد.

این مقام مسئول درباره خدمات ارزنده مدیر پیشین خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، گفت: خانم رگبار به خوبی با وجود چالش‌ها و کمبودهای نیرو با صبر و حوصله به خوبی از عهده مشکلات بر آمدند و همراه خوبی برای بخش آموزش در بیمارستان بودند که با مدیریت خوب خود به مجموعه دانشگاه کمک شایانی نموده‌اند.

دکتر پولادی تصریح‌کرد: برای سرکار خانم عبدالله‌زاده نیز آرزوی موفقیت دارم و سعی می‌کنیم با همکاری‌های بین‌بخشی در جهت ارتقای جایگاه پرستاری همگام باشیم. 

مدیر پیشین خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر  نیز، گفت: در تمام دورانی که به عنوان مدیر پرستاری خدمت کردم تمام سعی و تلاشم این بود که حفظ هویت و جایگاه پرستاری در سرلوحه تمام کارها باشد.

زهرا رگبار ضمن ارایه عملکرد خدمات دوره مدیریت پرستاری، اضافه‌کرد: نقطه قوت مدیریت چند ساله بنده حضور همکاران پرتلاش همکارانم در حوزه پرستاری بوده است و چیزی که نقطه قوت مدیریت بنده بوده در واقع مجموعه‌ای از نقاط قوت همکارانم بوده است.

فرزانه عبدالله‌زاده فرد شیراز، مدیر خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، گفت: از زحمات چندین ساله خانم رگبار تقدیر می‌کنم و امیدوارم در راه احقاق حقوق پرستاران دنباله‌رو مسیر ایشان باشم.

وی افزود: امیدوارم با پشتیبانی تیم مدیریت بیمارستان و همکاری تمام همکاران پرستاری بتوانیم گام‌های مثبتی در این حوزه برداریم.

رییس هیأت مدیره نظام پرستاری استان نیز، گفت: سال‌ها شاهد پشتکار خانم رگبار بوده‌ایم و خدمات ارزشمندی در حیطه پرستاری داشته‌اند و به خوبی از پرسنل پرستاری حمایت نموده‌اند و مدافع واقعی آنان بوده است که جای قدردانی دارد

حسین پوپ با آرزوی توفیق و بهروزی برای خانم عبدالله‌زاده، افزود: برای پیشرفت جایگاه پرستاری می‌بایست تمام رده‌های پرستاری از مدیر جدید که از چهره‌های خوشنام و محبوب بیمارستان است، حمایت کنند و در جهت رسیدن به اهداف سازمان گام بردارند.

در این مراسم با اهدا لوح از خدمات زهرا رگبار تجلیل شد و با ابلاغ حکم رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر فرزانه عبدالله‌زاده فرد شیراز به‌عنوان مدیر خدمات پرستاری منصوب شد.

شما را به دیدن تصاویر این مراسم صمیمی دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/ م.آ 4070

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/mpghospital

 


کلمات کلیدی:
تکریم.معارفه     مدیر.خدمات.پرستاری     بیمارستان.شهدای.خلیج.فارس.بوشهر    
تعداد بازدید:   ۱۷۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >