آتش سوزی محدود در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر مهار شد

18 امرداد 1396
یکی از مطب‌های درمانگاه تخصصی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر دچار آتش سوزی محدود شد که با حضور تیم مدیریت بحران و مأمورین آتش نشانی مهار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر: حدود ساعت 17:07 پس از اعلام آتش سوزی جزیی در یکی از اتاق‌های درمانگاه تخصصی بیمارستان، تیم مدیریت بحران در محل حضور یافته و با استفاده از وسایل اطفا حریق مرکزی بیمارستان در جهت کنترل آتش اقدام نمودند و همزمان سه مراجعه‌کننده‌ که در درمانگاه حضور داشتند به منطقه ایمن هدایت شدند.

از سویی دیگر با حضور به موقع نیروهای آتش‌نشانی، آتش به صورت کامل مهار گردید و دود حاصل از آتش سوزی توسط فن‌های فشار مثبت و فشار منفی به بیرون هدایت شد.

علل وقوع حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است که نتیجه آن متعاقباً اعلام می‌شود.

در همین راستا و بلافاصله پس از اتمام عملیات مهار آتش‌سوزی، تیم مدیریت بحران بیمارستان متشکل از تمام اعضای مسئول و فرمانده عملیات سازمان آتش‌نشانی در بیمارستان تشکیل شد تا زوایای مختلف حادثه مورد بررسی قرار گیرد و نهایتاً برای عادی‌سازی شرایط اقدامات لازم انجام شد. همه فرآیندهای کاری بیمارستان در حال حاضر به‌طور عادی برقرار می‌باشد.

لازم به ذکر است در هنگام بروز آتش‌سوزی با تمهیدات پیش‌بینی شده فرآیندهای کاری ارایه خدمات به بیماران دچار مشکل نشد و درمانگاه تخصصی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به حالت عادی برگشته و آماده ارایه خدمات به هم‌استانی‌هاست.

شایان ذکر است این حادثه هیچگونه خسارت جانی به‌همراه نداشته و تنها خسارت مالی محدودی به همراه داشته است.

روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر

انتهای پیام/ م.آ 1040

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/mpghospital

 


کلمات کلیدی:
آتش.سوزی    
تعداد بازدید:   ۱۸۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >