رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر:
برای اولین بار در استان بخش مراقبت‌های ویژه کودکان افتتاح می‌شود

8 آبان 1396
رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: برای اولین بار در استان بخش مراقبت‌های ویژه کودکان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به‌زودی افتتاح می‌شود.

دکتر علیرضا حاجیونی اضافه‌کرد: این بخش که در فضایی استاندارد و با امکانات به‌روز تجهیز شده است با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصصو نیز فلوشیپ مراقبت‌های ویژه کودکان و استفاده از کادر درمانی دوره‌دیده در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه بخش‌ مراقبت‌های ویژه کودکان برای اولین بار در این مرکز به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پیش از این کودکانی که نیاز به استفاده از بخش مراقبت‌های ویژه داشتند در محدوده 2تخت و در بخش مراقبت‌های ویژه بزرگسالان بستری می‌شدند که با راه‌اندازی این بخش ویژه نه تنها خدمات در فضایی مناسب ارایه می‌شود بلکه تخت‌هایی ویژه بزرگسالان نیز آزاد می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان‌کرد: راه‌اندازی این بخش تا حد بسیار زیادی نیاز اعزام بیماران بیمارستان‌های استان به خارج از استان را کاهش می‌دهد .

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی در دست اجرا داریم و همواره برای پیشرفت در این مسیر پشتکار همکاران، حمایت‌های مسئولین و انتقادهای سازنده دلسوزان مؤثر است.

انتهای پیام/ م.آ 4010

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/mpghospital

 


کلمات کلیدی:
مراقبت‌های.ویژه.کودکان     افتتاح.بخش     بخش.ویژه    
تعداد بازدید:   ۱۳۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >