آزمون صلاحیت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی در بوشهر برگزار می‌شود

3 دی 1396
آزمون صلاحیت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی با تأمین زیرساخت‌های لازم به زودی‌در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار می‌شود.

رییس مرکز صلاحیت‌های بالینی قطب5 کشور در بازدید از مرکز صلاحیت‌های بالینی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، گفت: با توجه به اهمیت زیرساخت‌ها در حوزه صلاحیت‌های بالینی، امکانات و تجهیزات این مرکز مورد بررسی قرار گرفت که با اصلاحات جزیی به‌زودی اولین آزمون صلاحیت بالینی در بوشهر برگزار می‌شود.

دکتر مهوش علیزاده نایینی اضافه‌کرد: در بستر تحول در فعالیت های آموزشی محورهایی مانند توسعه‌ زیرساخت، بهبود روش‌های ارزشیابی و آزمون های پزشکی و مرجعیت علمی به‌صورت بسته محورهای توسعه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در جهت تقویت قطب 5 کشور که با توسعه و پیشرفت تمام اعضا قطب از جمله شیراز، بندرعباس، بوشهر، یاسوج، فسا و جهرم امکان‌پذیر است برنامه‌هایی در نظر گرفته‌ایم که این سفر کاری از جمله همین برنامه‌های توسعه‌ای است.

این مقام مسئول تصریح‌کرد: تا کنون آزمون اسکی(صلاحیت مهارت‌های بالینی) دانشجویان پزشکی بوشهر در شیراز برگزار می‌شد که با توجه به افزایش تعداد دانشجویان و خطرات رفت و آمد در جاده‌ها برگزاری این آزمون در بوشهر ضرورتی است که در آینده نزدیک این مهم در بوشهر انجام می‌شود.

  رییس مرکز صلاحیت‌های بالینی قطب5 کشور گفت: در جلسه‌ای که با مسئولین دانشگاه و بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر داشتیم مقرر شد مرکزی جدید در فضایی استانداردتر در این بیمارستان ساخته شود که امیدواریم این مهم هر چه زودتر محقق شود.

در روز دوم این بازدید که از امکانات و تجهیزات بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر صورت گرفت کارگاه آموزش کشوری با حضور 60 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جهت بهبود کیفیت آزمون اسکی برگزار و منجر به کسب مجوز کشوری برای برگزاری این آزمون شد.

 

انتهای پیام/ م.آ 4070

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/mpghospital

 


کلمات کلیدی:
تعداد بازدید:   ۱۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >