پیام دکتر حاجیونی به مناسبت فرارسیدن عیدسعیدفطر

25 خرداد 1397
پیام دکتر حاجیونی به مناسبت فرارسیدن عیدسعیدفطر

حال که ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسیده خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند. همان بندگان مؤمنی که

با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفس فرشتگان در این ایام مبارک بودند.
عید سعید فطر، هدیه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل و جان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.
نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد
باده خرم عید است که در ساغر شد
روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر
که ببخشند، هر آنکس که در این دفتر شد
اینجانب، باآرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه مسلمین جهان بالاخص پرسنل و همکاران خدوم مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و مرکز آموزشی قلب بوشهر، از خداوند متعال; رستگاری، عزت،  کرامت و عافیت همگان را مسئلت می نمایم.
دکتر علیرضا حاجیونی
ریاست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و مرکز آموزشی قلب بوشهر


کلمات کلیدی:
عید     فطر    
تعداد بازدید:   ۷۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >