پیام تبریک سرپرست بیمارستان آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

4 شهريور 1397
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدای خلیج فارس متن پیام دکتر عاطفه اسفندیاری به شرح ذیل میباشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران عزیز! اعضای پرتلاش خانواده ی بزرگ بیمارستان شهدای خلیج فارس ، فرا رسیدن    هفته دولت و روز کارمند را غنیمت شمرده ، به همه همکاران خوب و ارجمندم در این بیمارستان خسته نباشید و خدا قوت می گویم .

قدردانی از کارکنان مسئول و وظیفه شناسی که با بهره گیری از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم ، خدمت به مراجعین به خصوص بیماران محروم و نیازمند را سرلوحه فعالیت خود قرار داده اند و با هدف اعتلاء و ارتقای جایگاه علمی و عملی بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اهتمام می ورزند ، بر خود فریضه می دانم و تلاش های بی دریغ و خالصانه ی همه ی کارکنانی را که بازوان توانای نظام سلامت در عرصه های مختلف به شمار می روند ، پاس می دارم.

بدون شک بار سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی بیمارستان بر عهده ی کارمندان زحمتکش قرار دارد و هیچ تلاشی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب رجوع بدون همت این عزیزان موفق نخواهد بود .

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان ، ضمن آرزوی سلامت و سعادت برای ایشان ، امیدوارم با کمک و همکاری هم همواره نشاط را در محیط کار ترویج نموده و در بهبود کیفیت تمامی فعالیت ها و جلب رضای باریتعالی موفق تر از گذشته حرکت نمائیم .

انتهای پیام / ر.ک 4070    
تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >