اهداء کتاب به بیماران بخش کودک مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس/گزارش تصویری

1 آذر 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس کارکنان کانون پرورش فکری از بخش اورژانس اطفال وکودکان دیدن کردند .

لازم به ذکر است مدیر کل کانون پرورش فکری دکتر زهره عالی نسب به همراه چند تن از کارکنان و مربیان مرکز شماره 2 کانون بوشهر ضمن حضور در این بیمارستان و عیادت از بخش اطفال با اهداء بسته های فرهنگی از قبیل کتاب کودک ، کارت پستال و اجرای نمایش عروسکی کودکان بیمار این بخش را مورد دلجویی قرار دادند .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت : سنین کودکی بهترین و تاثیرگذارترین موقعیت و زمان در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی میان اقشار جامعه است ، چرا که به راحتی می توان شور و اشتیاق به کتابخوانی را در سنین کودکی تقویت نمود .

دکتر زهره عالی نسب بیان کرد : این دیدار به دلیل اهمیت سلامت جسمی و روحی کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ کتابخوانی در گروه سنی کودک و نوجوان صورت پذیرفته است .

گفتنی است در این دیدار دکتر سیاوش خادمی مدیر داخلی بیمارستان ، حجت الاسلام قادری امورفرهنگی و خانم جمیله کیانی رییس مرکز توسعه پژوهش های بالینی و کتابخانه بیمارستان و جمعی از مسئولین بخش ها حضور داشتند .

انتهای پیام / ر.ک-4070


کلمات کلیدی:
کانون.     پرورشی     .کودکان     .بیمارستان.شهدای     خلیج     فارس    
تعداد بازدید:   ۱۵۷

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >