مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار شد .

11 آذر 1397

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس  روز یکشنبه مورخ 11/9/97 در دفتر ریاست این مرکز  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ، سرپرست بیمارستان شهدای خلیج فارس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده دکتر رضا نعمتی ، مسئولیت پذیری، نظم و انضباط، دانشجو محوری، گشاده رویی را از صفات برجسته وی عنوان کرد.

دکتر عاطفه اسفندیاری آموزش و پژوهش را مهمترین بخش مورد توجه مسئولین بیمارستان معرفی کرد و گفت: تعامل بسیار خوب معاون آموزشی سابق این مرکز با دانشجو، اعضاء هیات علمی و اساتید، مسئولین بیمارستان را در این زمینه بسیار توانا و موفق کرده بود.

وی در پایان برای دکتر اخلاقی  معاون جدید آموزشی بیمارستان آرزوی توفیق در جهت خدمت رسانی و کسب رضای خداوند کرد.

معاون آموزشی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رضا نعمتی ، خضوع و خشوع را از صفات بارز وی بیان کرد و افزود: برنامه ریزی های مدون و منظم وی در امور آموزشی این مرکز الگوی برای سایر گروههای آموزشی این مرکز می باشد.

دکتر روان بد با تبریک به دکتر اخلاقی  برای وی آرزوی موفقیت کرد و تصریح کرد: امید است وی در پیشبرد اهداف و ارتقای بیمارستان  گامی موثر بردارد.

دکتر نعمتی ، معاون آموزشی سابق برای دکتر اخلاقی آرزوی موفقیت کرد و ابراز امیدواری کرد: با این انتخاب شایسته مطمئنا شاهد ارتقای کیفیت آموزشی در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس خواهیم بود.

دکتر اخلاقی ، معاون آموزشی جدید بیمارستان شهدای خلیج فارس  ضمن تشکر از زحمات دکتر نعمتی  ادامه داد: امیدوارم که شایسته لطف و اعتماد باشم و از راهنمایی های ارزنده دکتر نعمتی  بهره مند شوم.

در پایان با اهداء لوح از معاونت آموزشی سابق این مرکز تقدیر به عمل آمد و ابلاغ  دکتر اخلاقی به عنوان معاون آموزشی به ایشان اعطاء گردید.

 

انتهای پیام/ ر.ک - 4070


کلمات کلیدی:
معاون     .     تقدیر     .     آموزش     .    
بیمارستان     .معاون     آموزشی        
تعداد بازدید:   ۱۸۷

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >