معارفه مدیرجدید خدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

15 دی 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس : روز شنبه مورخ 15 دی ماه  با حضور مدیران، مسئولین و سرپرستاران مراسم معارفه زهرا حیدری سروستانی مدیر جدید خدمات پرستاری برگزار گردید. در این مراسم دکتر سیاوش خادمی مدیر داخلی بیمارستان از زحمات فرزانه عبدالله زاده فرد شیراز مدیر خدمات پرستاری قبلی قدر دانی نموده وتوفیق ایشان را از خداوند متعال خواستار گردید و ابلاغ مدیر خدمات پرستاری جدید را به ایشان اهداء نمود.
زهرا حیدری سروستانی مدیر جدید خدمات پرستاری نیز در این مراسم اجرای اهداف خود را کاری گروهی دانسته واز تمامی همکاران در اجرایی نمودن کیفیت بهتر خدمات پرستاری در بیمارستان آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس یاری طلبید .
متن ابلاغ سرپرست بیمارستان بدین شرح می باشد:
سرکار خانم زهرا حیدری سروستانی
سلام علیکم
احتراماً؛ با توجه به تخصص ،تعهد و تجارب ارزنده سر کار عالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرخدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر منصوب می گردید تا با اتکال به نیروی لایزال الهی ودر نظر گرفتن جهات شرعی و قانونی انجام وظیفه نمایید.امید است با تامل سازنده با سایر مدیران و همکاران در جهت بهبود کیفیت خدمات این مرکز کوشا باشید .توفیق روز افزون شما را از خداوند منان خواستاریم .

دکتر عاطفه اسفندیاری
سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

 

انتهای پیام /ر.ک 4070

 


کلمات کلیدی:
معارفه     .     مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای    
خلیج     فارس     .     سرپرستاران     .     مدیر    
خدمات     پرستاری        
تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >