با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی؛ پرستاران نمونه مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و مرکز آموزشی درمانی قلب تجلیل شدند/گزارش تصویری

25 دی 1397

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی شهدای خلیج فارس  روز یکشنبه 23 دی ماه مراسم بزرگداشت روز پرستار با تجلیل از پرستاران نمونه با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین ایشان، سر پرست ییمارستان ، مدیران ، مسئولین بخش ها و پرستاران بیمارستان شهدای خلیج فارس و قلب جشنی در سالن شهید آوینی بوشهر برگزار شد.                                      
رییس دانشگاه علوم پزشکی با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستارگفت: اجر و ثواب حرفه سخت پرستاری که بیشترین نقش را در بهبود بیماران به عهده دارند بسیار بالاست وکسی جز خداوند متعال نمی تواند از آن قدردانی نماید.        
دکتر سعید کشمیری در ادامه ضمن تبریک به پرستاران این مجموعه از همسران کادر پرستاری که با این همه سختی و مشقت کار درهمه حال با صبر و حوصله  یاریگر آنان می باشند تقدیر و تشکر کرد.                                                   
سر پرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب نیز در این مراسم با تجلیل از زحمات قشر پرستار اظهار داشت : پرستاران زحمت کش ترین افراد در یک تیم پزشکی هستند و در نجات جان بیماران سهم بسزایی دارند.                       
دکتر عاطفه اسفندیاری عنوان کرد: برخی اقدامات حمایتی در رفع مسایل و مشکلات پرستاران انجام شده و امید است که حمایت های بیشتری از سوی دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه صورت بپذیرد.                                   
در این مراسم که  تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب نیز صورت پذیرفت دکتر اسفندیاری از زحمات مدیر قبلی خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج فارس فرزانه عبدالله زاده فرد شیراز  تشکر کرد و ابلاغ مدیر خدمات پرستاری جدید بیمارستان شهدای خلیج فارس زهرا حیدری سروستانی و مدیر خدمات پرستاری جدید مرکز آموزشی درمانی قلب آذر دادآئین را به ایشان اعطا نمودند.                                                                      
در پایان مراسم لوح تقدیر و هدایایی از طرف سرپرست بیمارستان شهدای خلیج فارس و قلب به پرستاران نمونه در این مراکز اهدا شد .

انتهای پیام / ر.ک-4070


کلمات کلیدی:
روز     پرستار     .     جشن     .     دکتر    
سعید     کشمیری     .    
تعداد بازدید:   ۱۹۹

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >