در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار شد ؛ نمایشگاه آموزش سلامت همگانی و پویش ملی مبارزه با سرطان /گزارش تصویری

6 بهمن 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس هفته اول بهمن ماه 1397به عنوان «هفته ملی کنترل و پیشگیری از بیماری سرطان» اختصاص یافته و هدف از بزرگداشت این مناسبت افزایش آگاهی عمومی در مورد بیماری های سرطانی، عوامل سرطان زا و راه های پیشگیری از آن است.
 سوپروایزر آموزش سلامت بیمارستان گفت : سرطان ها از مهم ترین بیماری های غیرواگیر هستند  و سومین عامل مرگ و میر در ایران به شمار می آیند.
آمنه خدادای عنوان کرد : برای افزایش سطح سلامت جامعه واحد آموزش سلامت همگانی این مرکز اقدام به برپایی نمایشگاه سلامت عمومی با هدف اطلاع رسانی عوامل خطر وراههای پیشگیری از انواع سرطان به عموم هم استانی های محترم کرده است .
خدادادی اشاره کرد : عمده فعالیت هایی که واحد آموزش سلامت این مرکز در مدت این هفت روز در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس انجام داده است، شامل برپایی نمایشگاه و مسابقه برای پرسنل و عموم مراجعین در سالن انتظار بیمارستان ، کلاس آموزشی روشهای معاینه سینه در زنان در درمانگاه بیمارستان شهدای خلیج فارس،کلاس آموزشی پیشگیری از سرطان و معاینه سینه در مدرسه دخترانه تیز هوشان ،کلاس آموزشی روشهای  پیشگیری از سرطان دردرمانگاه فرهنگیان،کلاس آموزشی خودمراقبتی برای خانواده های بیماران سرطانی در بخش هماتولوژی می باشد.

انتهای پیام /ر.ک 4070


کلمات کلیدی:
بیماری     سرطان     .     پیشگیری     .     سوپروایزر    
آموزش     سلامت    
تعداد بازدید:   ۱۰۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >