مامایی تلفیقی از عشق وهنر/اهداء هزینه برگزاری جشن روز ماما به سیل زدگان کشور توسط ماماها ی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

17 ارديبهشت 1398

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس هزینه برگزاری جشن روز ماما به سیل زدگان کشور اهدا شد.
 دکتر عاطفه اسفندیاری رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس در مصاحبه ای با روابط عمومی این مرکز گفت: ماماهای این مرکز هزینه برگزاری جشن روز ماما را به سیل زدگان کشوراهدا کردند .
 وی افزود : همه ساله به مناسبت روز جهانی ماما مراسم جشنی برای تقدیر از ماماهای زحمت کش در بیمارستان  برگزار می شود که امسال هزینه برگزاری این مراسم با توجه به وقوع سیل در برخی از نقاط کشور صرف کمک به سیل زدگان شد که این حرکت همدردی آنان با مردم آسیب دیده جای تقدیر فراوان دارد.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برای قدردانی از این حرکت انسان دوستانه در بخش مامایی حضور یافته و از ماماهای این مرکز با اهدای  گل تقدیر به عمل آورد.
متن پیام همدردی ماما های این مرکز به مردم سیل زده  به شرح ذیل می باشد:

به نام آنکه به ما همدلی را آموخت
دردی هست بیکران و همدردی نیست ، دردی که  می کشی و می شکنی در خود بی صدا
کاش دردت را می توانستم به همدردی نشینم، فقط صبر است درمان چنین دردی

در این وانفسای روزهای پر فراز و نشیب، اکنون که شاهد آوارگی و به سوگ نشستن هموطنان عزیز سیل زده کشورمان هستیم ما پرسنل مامایی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر نیز اشک به چشمان و غم به رخسار داشته و به پاس همدلی با این عزیزان هزینه جشن روز پانزدهم اردیبهشت " روز جهانی ماما " را تقدیم به هموطنان عزیز در مناطق سیل زده کرده و بدین وسیله پیام همدردی و همدلی خود را به این عزیزان اعلام می کنیم . باشد که این هدیه کوچک بتواند گوشه کوچکی از نیازهای بیشمار این مردمان صبور و غیور را برطرف سازد.

پرسنل مامایی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس
اردیبهشت 98 - بوشهر

 

 


کلمات کلیدی:
روز     ماما     .     سیل     زدگان     .    
دکتر     عاطفه     اسفندیاری    

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >