در راستای خدمات با کیفیت به شهروندان؛ تجهیزات پیشرفته جدید برای بخش فوق تخصصی گوارش در بیمارستان شهدای خلیج فارس خریداری شد

18 ارديبهشت 1398

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس گفت : در راستای خدمات با کیفیت بیشتر به شهروندان مجموعه کامل و پیشرفته شامل ویدئو آندوسکوپی، کولونوسکوپی و گاستروسکوپی برای مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس خریداری شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس دکتر عاطفه اسفندیاری بیان نمود : با توجه به انجام اقدامات تشخیصی و درمانی در بخش فوق تخصصی گوارش و نیاز به روز رسانی تجهیزات، مجموعه کامل و پیشرفته شامل ویدئو آندوسکوپی، کولونوسکوپی و گاستروسکوپی برای مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس خریداری شد.

ارائه کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی آندوسکوپی و کولونوسکوپی با تعرفه دولتی

فوق تخصص گوارش مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس گفت : در این مرکز کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی آندوسکوپی و کولونوسکوپی با تعرفه دولتی برای کلیه اقشار جامعه انجام می شود.
دکتر مسعود طبیب اظهار داشت : انواع اقدامات تشخیصی و درمانی از طریق ERCP از حدود 13 سال قبل در این مرکز انجام می شده  و از حدود 5 سال قبل با ورود دستگاه آنتروسکوپ، بررسی کامل روده باریک در این مرکز انجام می گردیده است .
 وی افزود : با توجه به تعداد بسیار بالای مراجعه کنندگان و تفاوت تعرفه های آزاد و دولتی که باعث افزایش روزافزون تعداد مراجعین به این مرکز می شود مسئله فرسودگی دستگاه های آندوسکوپی و همچنین ضرورت به روز کردن دستگاه های آندوسکوپی از نظر پیشرفت های روز در تجهیزات پزشکی نیاز مبرمی به خرید یک ست جدید و به روز کولونسکوپ و آندوسکوپ حس می شد که خوشبختانه با مساعدت ریاست دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت درمان ، ریاست و مدیریت بیمارستان شهدای خلیج فارس این امر در  اردیبهشت  ماه تحقق یافت .

انتهای پیام/ ر. ک -4070


کلمات کلیدی:
آندوسکوپی.     کولونوسکوپی     .     دکتر     عاطفه     اسفندیاری.    
دکتر     طبیب    
تعداد بازدید:   ۱۲۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >