برگزاری سمینار اخلاق حرفه ای پرستاری در سطح استان به میزبانی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

22 خرداد 1398

به گز ارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ سمینار اخلاق حرفه ای پرستاری به میزبانی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و با همکاری اداره آموزش مداوم معاونت آموزشی دانشگاه و دفتر پرستاری استان در روز چهارشنبه مورخ 98/3/22 برگزار شد.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس استادیار سیاستگذاری سلامت ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم  به شرکت کنندگان و مدرسین بر اهمیت و ضرورت اجرای برنامه های اعتلای اخلاق حرفه ای که از بسته های طرح تحول و نو آوری در آموزش دانشگاه می باشد ، تاکید کردند.
دکتر عاطفه اسفندیاری عنوان کرد : ضرورت آموزش مداوم اصول اخلاق به منظور تصمیم گیری های بالینی با استفاده از اساتید مجرب به خوبی احساس می شود .
سرکار خانم دکتر حاتمی دانشیار گروه اطفال و از اساتید پیشکسوت مدرس اخلاق نیز در این سمینار نکات ارزنده ای در خصوص اهمیت رعایت اخلاق حرفه ای در حوزه بالینی را بیان کردند .
این سمینار به صورت دو روزه در حال برگزاری است که روز اول ویژ ه پرستاران استان و روز دوم ویژه پرسنل پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس می باشد.
استادیار سیاستگذاری سلامت اظهار داشت : امیدواریم با توجه به مشهود بودن نیازهای  آموزشی در این حوزه که توسط این مرکز به عنوان اولویت لحاظ گردیده ؛در برگزاری سمینار اخلاق حرفه ای پیش قدم و اقدام به  برگزاری کارگاه با سطح کیفیتی کشوری نموده، در طی سال شاهد گذراندن اینگونه هدف در سطح استان باشیم.
این کارگاه با حضور اساتید مهمان دکتر عباس عباس زاده استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضوشورای عالی اخلاق وزارت بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی بم و دبیر بورد پرستاری و سرکار خانم برهانی دانشیار علوم پزشکی شهید بهشتی، معاون مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، معاون مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی در حال برگزاری می باشد.


کلمات کلیدی:
سمینار     اخلاق     حرفه     ای     .     دکتر    
عاطفه     اسفندیاری     .     سیاستگذاری     سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   22 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >