تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب به مناسبت روز پرستار

9 دی 1398

به گزارش روابط عمومی  مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ رئیس بیمارستان با ارسال پیامی فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را به جامعه بزرگ و شریف پرستاری به خصوص پرستاران خدوم بیمارستان شهدای خلیج فارس  و قلب تبریک گفت :
متن پیام تبریک دکتر عاطفه اسفندیاری، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


جامعه پرستاری بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت کشور هستند. پیشبرد سیاست های کلان سلامت و اجرای طرح تحول نظام سلامت مسلما بدون همکاری و همدلی این قشر زحمتکش میسر نمی شد.
روز پرستار، روز جلوه فداکاری عزیزانی است که زندگی و سرمایه عمرشان را به  کار می گیرند تا بتوانند سلامت را برای بیماران و جامعه به ارمغان آورند.
بزرگوارانی که زینب گونه آسایش را از کف می نهند تا آرامش ببخشند و تمام هستی خود را برای آرامش و آسایش دردمندان نثار می‌کنند.
نام گذاري ولادت حضرت زينب كبري(س) بانوي بزرگوار عرصه كربلا به عنوان روز پرستار، نماد و ارزش والاي اين شغل شريف و نشانه احترام جامعه به پرستاران است.
اينجانب سالروز ولادت اين بانوي بزرگوار و روز پرستار را به پرستاران عزیز به ویژه پرستاران مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب تبريك عرض مي كنم و براي آنان از پيشگاه حضرت حق، سلامتي و موفقيت آرزومندم.

دکتر عاطفه اسفندیاری
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب

انتهای پیام / ر.ک4070


کلمات کلیدی:
روز     پرستار.     مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای    
خلیج     فارس.     دکتر     عاطفه     اسفندیاری    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1398

تعداد بازدید:   ۵۰

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >