دبیرخانه ستاد مبارزه در استان بوشهر: تاکنون 3 بیمار به کرونا در بوشهر تشخیص داده شده است

15 اسفند 1398

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: بنا بر اعلام وزارت بهداشت ۳ مورد بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر تشخیص داده شد.

دکتر سعید کشمیری گفت: هر سه نفر بیمار مبتلا از استان‌های آلوده به بوشهر برگشته‌اند که یک نفر مأموریت دوهفته‌ای داشته و دو نفر دیگر نیز ساکن استان‌های آلوده بوده‌اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد دو نفر در بیمارستان شهید گنجی برازجان و یک نفر نیز در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس آزمایش داده‌اند افزود: دو بیمار که در بیمارستان برازجان بوده‌اند مرخص شده و الآن در منزل تحت مراقبت هستند و امروز نیز پس از اعلام پاسخ آزمایش همکاران ما مراجعه کرده و تمام آموزش‌های لازم نیز به آنان داده‌شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمار بیمارستان شهدای خلیج فارس، شاغل بوشهر بوده ولی دوهفته ماموریت در مناطق آلوده داشته است ولی الآن حال عمومی خوبی دارد.
دکتر کشمیری با بیان اینکه هنوز چرخه انتقال در داخل استان ایجاد نشده و ما در ابتدای چرخه هستیم اضافه کرد: خواهش من از مردم این است که اجازه ندهند این چرخه ایجاد شود و بیماری از یک نفر به ‌نفر بعد منتقل شود.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: نکته کلیدی بهداشت دست است و هنگام خرید و یا مراجعه به اماکن مختلف این موضوع رعایت شود.


کلمات کلیدی:
کرونا.     بیمارستان     شهدای     خلیج     فارس.     دکتر    
سعید     کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۳۵

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >