آخرین وضعیت آمار و اطلاعات مراجعین و بستری شدگان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

5 فروردين 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس رییس مرکز  آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس در گفتگوبا واحد خبری رادیو بوشهر گفت:  آخرین وضعیت آمار و اطلاعات مراجعین و بستری شدگان این مرکز از اسفند ماه 98 تا صبح پنجم فرودین 1399 تعداد  1298نفر مراجعه کننده به تریاژ اولیه می باشد که از این تعداد 904 نفر درمان سرپایی شده اند و 394 نفر به تریاژثانویه منقل شده اند .

دکتر عاطفه اسفندیاری بیان نمود : تعداد 31 نفراز بیماران مراجعه کننده تست آنها مثبت شده است و از این تعداد 26 نفر بهبودی پیدا کرده اند لازم به ذکر است دو مورد فوتی داشتیم که هر دو مورد دارای بیماری زمینه ای بودند.

وی افرود : هم اکنون 3 نفر مورد مثبت به کرونا در بیمارستان بستری و تحت درمان می باشند.

دکتراسفندیاری افزود: تعداد افراد بستری مشکوک به کرونا در حال حاضر 40 نفر می باشد که این آمار تا به امروز کنترل شده است .

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس از مردم عزیز و هم استانی های گرامی خواهش کرد که در خانه بمانند و از ترددهای غیر ضروری  و بین استانی پرهیز کنند زیرا ترددهای غیر ضروری جان هموطنان عزیز را به خطر می اندازد .

وی اشاره کرد: بزرگترین احترام به خانواده در حال حاضر تماس تلفنی از طریق تلفن و پیام رسان ها می باشد به این خاطر که امکان دارد شخص ناقل بیماری باشد و این بیماری را به دیگران منتقل نماید.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد : تاکنون مردم استان بوشهر با کادر درمان همراه بوده و جای تشکر ویژه دارند.

وی اشاره کرد: حدود 25 درصد کادر درمان و 75 درصد رعایت مردم در از بین بردن شیوع این بیماری تاثیر دارد که اگر همکاری مردم نباشد روز های سختی در پیش رو می باشد.

انتهای پیام/ ر.ک- 4070

 


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.    
دکتر     عاطفه     اسفندیاری    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۲۸۹

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >