تبریک رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب به مناسبت روز جهانی کارگر

12 ارديبهشت 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس دکتر عاطفه اسفندیاری رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس و قلب در پیامی روز جهانی کارگر را به کارگران زحمتکش این مراکز تبریک گفت:
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
                                                                                     بسمه تعالی

«حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است. امام خمینی(ره) »

نکوداشت دوازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر،فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا به تأسی از سیره پیامبر اعظم (ص)، خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی را ارج نهیم. بدون شک کارگران سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خود کفایی و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور بشمار می روند.

کار و تلاش در فرهنگ بشری به عنوان جوهره‌ اصلیِ و مایه‌ قوام زندگی بشر و در فرهنگ دینی، عامل سعادت و رستگاری حيات دنيوي و اخروي و يك امر مقدس همواره مورد تكريم و احترام بوده  و دين اسلام به عنوان ارائه گر عالي ترين تصوير سازندگي و تحول، قداست كار و مجاهدت را تا مرتبه اعلاي شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشيده است.

در اين فرهنگ متعالي، رمز پيشرفت و توسعه پايدار و تأمين سلامت فكري و پويايي جامعه در گرو بها دادن به كار و تلاش و بكار گيري استعدادها و انديشه هاي خلاق و سرشار از نبوغ نهفته در سرمايه هاي انساني ساعي و كارآمد بوده و كارگر به عنوان قشری شريف و نيروي محركه چرخه اقتصاد كشور، نقش آفريني مي كند.

بدین وسیله روزجهانی کار و کارگر را به تمامی کارگران متعهد و پرتلاش به ویژه همکاران عزیز  بیمارستان شهدای خلیج فارس و قلب که در شرایط بحران بیماری کووید ۱۹  خالصانه و دلسوزانه به ارائه خدمت می پردازند، تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم.
                                                                          دکتر عاطفه اسفندیاری
                                                 رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب بوشهر

انتهای پیام / رک 4070

 


کلمات کلیدی:
تبریک     .     روز     جهانی     کارگر.     مرکز    
آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس    

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >