محفل انس با قرآن در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار شد/ گزارش تصویری

24 ارديبهشت 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ آیین محفل انس با قرآن  جهت قدردانی از زحمات کادر درمانی در مقابله با شیوع بیماری کرونا از سوی کاروان قرآنی «کار وخدمت» اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، همزمان با ماه مبارک رمضان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیئت همراه ، رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس وکادر درمانی بیمارستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دراین مرکز برگزار شد.
در محفل انس با قرآن که قبل از اذان مغرب در محوطه ایمن بیمارستان  برگزار شد، سید وحید حسینی، قاری ممتاز بوشهری، رضا و محمد قلندری از قاریان نوجوان به تلاوت آیات قرآن کریم پرداختند و اجرای گروه تواشیح ، مرثیه‌سرایی و شروه‌خوانی از برنامه های دیگر این مراسم بود.
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمدرضا اسماعیل‌پور، مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان بوشهر و دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی سخنانی از زحمات مدافعان سلامت مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تشکر و قدردانی نمودند.
 در پایان مدیرکل اداره‌ اوقاف و امور خیریه استان ازرییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و کادر درمانی این بیمارستان تجلیل کرد و هدایایی جهت تقدیر از کادربیمارستان تحویل این مرکز گردید.

انتهای پیام/ ر.ک 4070


کلمات کلیدی:
محفل     انس     با     قرآن     .     مرکز    
آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس        

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۸۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >