پیام تسلیت رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس در پی شهادت پرستار مدافع سلامت این مرکز

6 مهر 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ رییس بیمارستان ، با صدور پیامی شهادت مدافع سلامت مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس را تسلیت گفت:
متن پیام دکتر عاطفه اسفندیاری به شرح زیر می باشد:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ


خبر درگذشت پرستار گرانقدر *مرحومه زهرا رگبار* از پرسنل کادر درمان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس، در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کووید19 به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.
بی شک مجاهدت های این پرستار فداکار در خط مقدم خدمات رسانی به مردم که با جانفشانی همراه بوده، جلوه های بی نظیری از ایثار اجتماعی و مسئولیت پذیری جامعه پزشکی، پرستاری و کادر درمانی در بیمارستان ها و مراکز آموزشی در جریان مبارزه با گسترش ویروس کرونا را به نمایش گذاشته است.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحومه، مصیبت وارده را به جامعه پزشکی و درمانی استان بوشهر به ویژه همکاران پرتلاش بیمارستان شهدای خلیج فارس تسلیت عرض می نمایم. امید است که مردم عزیز برای رعایت حال کادر درمانی و برای سلامت خود، توصیه ها و اصول بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند.
از درگاه خداوند متعال سلامتی و بهروزی همه عزیزان را از درگاه ایزد منان مسئلت  می نمایم.

دکتر عاطفه اسفندیاری
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

 

انتهای پیام/ ر.ک 4070


کلمات کلیدی:
شهادت     .مدافع     سلامت.     مرکز     آموزشی     درمانی    
شهدای     خلیج     فارس    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >