رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ پژوهش یکی از اساسی ترین نیاز های بشر برای نیل به پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی یک کشور است

24 دی 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ به منظور گرامیداشت  هفته پژوهش، مراسم تقدیر از پژوهشگران منتخب در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس، با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی، معاونت پژوهشی، رییس بیمارستان و دیگر اساتید در سالن ابن سینا دانشگاه برگزار گردید.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ضمن خیر مقدم به اساتیدگفت: پژوهش یکی از اساسی ترین نیاز های بشر برای نیل به پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی یک کشور است.
دکترعاطفه اسفندیاری بیان نمود: پژوهش شاخص ارزشمندی است که منجر به دانایی و توانایی، تولید اشتغال، ثروت، دستیابی به رفاه وامنیت بوده که در نهایت خودکفایی و اقتدار یک جامعه  را ایجاد می نماید و زمینه ساز آینده ای درخشان است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:  محققین تلاشگران این عرصه علمی در دانشگاه هستند که با اندیشه ای نو به واقعیت راه پیدا کرده و در این مسیر هم ابزار و فنون می‌آموزند و هم معیارهای معنوی و اخلاقی را رعایت می کنند.
دکتر سعید کشمیری لزوم تلاش روزافزون در عرصه ی  نوآوری، خلاقیت، علم پژوهی و اجرای تحقیقات کاربردی به ویژه جهت پیشگیری، درمان و کنترل اپیدمی کووید_۱۹ در این شرایط حساس را مورد تاکید قرار دادند و مرکز توسعه پژوهش های بالینی را واحدی موثر در تحقق این اهداف در بیمارستان عنوان نمودند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیزدر این آیین بر لزوم همکاری با مرکز رشد، علم و فناوری و انجام  پژوهش های مبتنی بر شواهد تاکید نمودند.
رئیس مرکز توسعه پژوهش های بالینی در بیمارستان نیز با تشریح عملکرد این واحد از رشد 500 واحدی امتیاز ارزشیابی این مرکز در سال گذشته و کسب رتبه ششم از 23 دانشگاه تیپ سه کشور خبر دادند و به تشریح عملکرد این واحد در سال گذشته پرداختند.
دکتر جمیله کیانی بیان اظهار داشت: تعداد مقالات منتشر شده در مجلات داخلی و خارجی در سال گذشته،  16 عدد،  تعداد طرح های در دست اجرا و پايان يافته با همکاری واحد 32 عدد و  تعداد پایان نامه پايان يافته 102 عدد بوده است.
در ادامه پژوهشگران بالینی برگزیده و تلاشگران این حوزه در زمینه فعالیت های تحقیقاتی خود توضیحاتی را بیان کردند و در انتها از ایشان تشکر و قدردانی گردید.
اسامی پژوهشگران منتخب در مرکز آموزشی درمانی شهدای به شرح ذیل می باشد:
دکتر سعیدکشمیری، دکتر مسعود بحرینی، دکتر نادرشکیب آزاد، دکتر محمد رضا کلانتر، دکتر کامران میرزایی و امراله شمسی
دکتر کتایون وحدت، دکتر اعظم امینی، مهندس ندا سادات بویر، دکتر جمیله کیانی، دکتر نیلوفر معتمد دکتر مرضیه محمودی و زهرا حیدری سروستانی

انتهای پیام/ ر.ک 4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.    
گرامی     داشت     هفته     پژوهش    

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >