پیام تبریک رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

11 بهمن 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای  خلیج فارس و قلب ، با ارسال پیامی فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر را تبریک گفت .
متن پیام تبریک دکتر عاطفه اسفندیاری بدین شرح است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم
«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.
 دهه مبارک فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در یاد همه انسان‌ها گشودند و صدای استقلال و آزادی را به گوش جهانیان رساندند.
پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. این دهه، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمی رود».
بدینوسیله اینجانب آغاز دهه فجر پيروزي انقلاب اسلامي؛ این حماسه تاریخی را به رهبر معظم انقلاب، آحاد ملت شريف ايران و مردم ولایتمدار استان بوشهر به ویژه همکاران گرامی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب تبریک و تهنیت عرض نموده؛ عزت و اقتدار و سربلندی ملت و كشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

 

دکتر عاطفه اسفندیاری

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و قلب


انتهای پیام/ ر.ک 4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.    
ده     فجر        

تاریخ بروز رسانی:   11 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >