پیام تبریک فرارسیدن فصل بهار و عید باستانی نوروز رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

27 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ رییس بیمارستان در پیامی فرا رسیدن فصل بهار و  عید باستانی نوروز را به کارکنان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تبریک گفت.
متن پیام دکتر عاطفه اسفندیاری بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن و از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست.
فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و همگرایی فرا می خواند.
نوروز یک آیین باستانی و زمانی برای بازآفرینی و سرآغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورتها و فصلی نو برای همرا شدن با طبیعت است.در ایام پایانی سال 1399 با اپیدمی بیماری کووید 19 اگرچه زندگی همه ما را تحت تاثیر خود قرار داد و پیشگیری از شیوع آن؛ باعث شده ایامی در کنار هم بودن حضوری را تجربه نکنیم، اما با این وجود و با اراده همگان این بیماری از دیارمان رخت برخواهد بست . در مدتی که همه جامعه درگیر مقابله با بیماری کرونا بوده‌اند و اقدامات پیشگیرانه را در سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده‌اند، این همکاران ما بوده‌اند که در صف مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و خود را وقف خدمت به مردم نموده‌اند.
قطعاً در جریان نبرد با کووید 19 پیروز خواهیم شد و روزهای خوب پیروزی ما بر این ویروس به زودی فرا می‌رسد و آن را باهم جشن خواهیم گرفت.
البته برای کسب پیروزی، باید مقدمات و اسباب آن را فراهم کنیم و همانا این اسباب پیروزی ما؛ رعایت پروتکل های بهداشت فردی و عمومی و اقدامات پیشگیرانه توسط همه مردم شریف استان بوشهر و همچنین مشارکت های بین بخشی خواهد بود.
در خاتمه اینجانب بر خود لازم دانسته آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت و عید باستانی نوروز را به همه مردم شریف و عزیز استان بوشهر و به ویژه مدیران، پزشکان، پرستاران،پیراپزشکان و کلیه کارکنان بخشهای مختلف مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده،از زحمات تک تک شما عزیزان تقدیر و تشکر نمایم و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آرامش آرزو می‌نمایم.

دکتر عاطفه اسفندیاری
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس


   

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >