بازید کارشناسان اداره اعتبار بخشی و ایمنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

27 دی 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر؛ ارزیابان اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی، درمان و آموزش پزشکی به ‌منظور ارزیابی و تعیین درجه، با حضور در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس عملکرد این مرکز را در خصوص نحوه اجرای برنامه‌های رهبری و مدیریت،مراقبت و درمان و حمایت از گیرنده خدمت ارزیابی کردند.
مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس گفت: اعتبار بخشی یکی از معتبرترین شیوه های ارزیابی نظام مند مراکز ارائه خدمات بهداشتی درمانی می باشد.
نظر غلامی مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بیان نمود: در اعتبار بخشی بیمارستانی ارتقاء کیفیت و ایمنی بیمار بر اساس مدیریت بهینه منابع بسیار مورد توجه است و موفقیت بیمارستان ها در گرو کار گروهی و تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد است که در این مرکز حداکثر تلاش جهت ارائه خدمات با کیفیت و ایمن به کار گرفته شده است.
وی افزود: اعتباربخشی فرصتی در جهت ارتقای نقاط مثبت و از بین بردن نقاط ضعف و در نتیجه ارتقای سلامت است،اعتباربخشی فرصت آموزشی نیز فراهم می کند و این امر موجب خواهد شد برنامه ریزی های لازم را در جهت ارتقاء شاخص ها داشته باشیم.
گفتنی است، تیم ارزیابی وزارت بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.
این بازدید با حضور زینب صدوقی کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی اداره اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، آسیه شبانکاره کارشناس پرستاری اداره اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرزانه مهدوی کارشناس ارشد مدیریت و رئیس  اداره اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دیگر کارشناسان مربوطه در این مرکزبرگزار گردید.


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.نظر    
غلامی.     اعتبار     بخشی     دانشگاه     علوم     پزشکی    
بوشهر.اعتبار     بخشی    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >