سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس طی پیامی ده فجر را تبریک گفت

13 بهمن 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ دکتر اصغر بحرانی سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس طی پیامی ده فجر راه به مردم شریف ایران تبرک گفت:
متن پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی


در سپیده دمان بهمن ۵۷، بزرگ مردی شب بیکران ظلمت و تباهی را کنار زد و مردم آزاده ی ایران اسلامی را به استقلال و آزادی در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در یاد جان های بیدار زمان زنده کند.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر ظلمت وتاریکی، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه های زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‏ انداز کرد. دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندی و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
۲۲ بهمن اوج شکوه و عظمت پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های ائمه (ع) برعلیه طاغوت است که یاد و خاطره حماسه سازی های آنان هرگز از صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
با درود به روان پاک و مقدس شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و روح پرفتوح امام راحل (ره) ، آغاز چهل سومین طلیعه بهار آزادی و ایام الله دهه فجر را به ملت شریف ایران و خانواده بزرگ مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تبریک و تهنیت عرض نموده و شکوفایی و سربلندی این مرز و بوم را با رهبری داهیانه و خردمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند سبحان مسئلت داریم.

دکتر اصغر بحرانی
سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

 

 

 

انتهای پیام/ف.ش 4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.دکتر    
اصغر     بحرانی.ده     فجر.بهمن     ۵۷    

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >