بازدید سر زده فرماندار و رئیس شورای شهر بوشهر از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و بیمارستان شهدای هسته ای

18 بهمن 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ صالح رحیمی فرماندار بوشهر به همراه معاونین، جعفر پور کبگانی رئیس شورای شهر بوشهر به همراه دو نفر از اعضای شورای شهر و رئیس مرکز بهداشت شهرستان مهندس حسن فخرایی با حضور دکتر اصغر بحرانی سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و نظر غلامی مدیر داخلی بیمارستان از بخش های درمانی بیمارستان شهدای خلیج فارس و بیمارستان شهدای هسته ای بازدید به عمل آوردند.
فرماندار بوشهر با بیان اینکه همه مردم قدردان خدمات و فعالیت شبانه ‌روزی پزشکان، پرستاران و سایر مدافعان سلامت هستند افزود: در بررسی وضعیت حال بیماران بستری در بخش کرونایی مراکز درمانی یاد شده، خوشبختانه همه اقدامات برای درمان بیماران ارائه می‌شود.
وی روند واکسیناسیون کرونا را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در این راستا تزریق واکسن به جامعه هدف تسریع یافته که نیاز است همه مردم جامعه هدف برای دریافت واکسن به مراکز تعیین شده مراجعه کنند.
پور کبگانی نبز تأکید کرد: برخی برای دریافت واکسن کوتاهی می‌کنند که از کسانیکه تاکنون واکسن نوبت اول یا دوم دریافت نکرده‌اند درخواست می‌شود در دریافت واکسن کرونا تسریع کنند.
دکتر اصغر بحرانی اظهار داشت: در بحران کووید 19 از ابتدا تا کنون مدافعان سلامت با تلاشی شبانه روزی جان فشانی و از خودگذشتگی فراوانی داشتند که بدون شک مردم قدرشناس بوشهر هیچگاه این خدمات ارزنده آنان را از یاد نخواهند برد.
وی افزود: با این حال انتظار است مردم همچنان بیماری کرونا را جدی گرفته و از عادی انگاری برای رعایت پروتکل ها به طور جد اجتناب کنند.
نظر غلامی مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس عنوان کرد: قدردانی از خدمات مدافعان سلامت  و بررسی شرایط بیمارستان‌های شهدای خلیج‌ =-فارس وشهدای هسته‌ای بوشهر  برای ورود به پیک شیشم  از اهداف این بازدید سرزده بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ف.ش


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.دکتر    
اصغر     بحرانی.نظر     غلامی.صالح     رحیمی     فرماندار.جعفر     پور    
کبگانی     رئیس     شورای     شهر.    

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >