نظر غلامی مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر را طی پیامی تبریک گفت

25 بهمن 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ نظر غلامی مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر را طی پیامی تبریک گفت:
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الحیم"

13 رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود. امام علی(ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتارو رفتار و منش خویش، دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لايزال الهی سیراب ساخته است.
 ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعاست و ایزد منان با حکمت بی منتهای خود، ميلاد فرخنده یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، امام علي (ع) را در این ماه عزیز قرار داده تا محبت خود را در این ماه بر عرشيان و فرشيان تمام نماید.
اینجانب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان و سرچشمه عدالت، حقیقت و امامت که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به عموم آزاد مردان جهان، مردم متدین استان بوشهر به ویژه پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
امید است با استعانت از خداوند منان، جامعه اسلامی با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) و تحت زعامت مدیریت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به محرومان و مستضعفان موفق و مؤید باشند.

 

نظر غلامی
مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

 

 

انتهای پیام/ ف.ش 4070

 


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.نظر    
غلامی.ولادت     حضرت     علی     (ع).     روز     پدر    
   

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >