مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار گردید

27 بهمن 1400

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز آموزشی و درمانی شهدای خلیج فارس مورخه 27 بهمن ماه ساعت 8 صبح در محل سالن آمفی تئاتر ساختمان اداری و با حضور دکتر احمد یزدان پناه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، دکتر مراد علی فولادوند سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی، مدیر داخلی بیمارستان نظر غلامی، مدیر پرستاری بیمارستان لیلا عابدینی و جمعی از کارکنان  بیمارستان برگزار گردید.
ابتدا این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید.
 دکتر احمد یزدان پناه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی در آغاز صحبت های خود به روح بلند و کبیر بنیان گزار انقلاب اسلامی حضرت امام راحل و روح بلند شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع سلامت به ویژه شهدای مدافع سلامت بیمارستان درود فرستاد. دکتر یزدان پناه ضمن تبریک به دکتر جلالیان از ایشان به دلیل قبول مسئولیت تشکر نمودند. وی اظهار کرد: در ایام کووید ۱۹ شاهد لحظه های سخت و طاقت فرسایی بودیم که با کنار هم بودن با امید و تلاش مستمر روز ها را سپری کردیم. آن روز ها جز با امید، همدلی و همکاری این چنین سپری نمی شد، تشکر ویژه از دکتر بحرانی که در مدت کوتاه ریاست خود تمام تلاش خود را در راستای تغییرات مثبت به کار گرفتند، دکتر اسفندیاری که بیش از 20 ماه از دوره ریاستشان مصادف بود با پیک های سخت و پر کار کووید19 که خوشبختانه با موفقیت مدیریت کردند و همچنین جا دارد از زحمات مدیر پرستاری سابق زهرا حیدری سروستانی تشکر کنیم.
  دکتر یزدان پناه از دکتر جلالیان خواستار اهمیت ویژه به درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهدای خلیج فارس و درمانگاه ملت  شد و در آخر برای ریاست بیمارستان و تیم مدیریتی ایشان از خداوند منان خواستار موفیقت و پیشرفت روز افزون شد.
دکتر مراد علی فولادوند سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ضمن عرض سلام و احترام حضور استاید، مدیران و پرسنل ارجمند و تبریک ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر عنوان کرد: همکاران گرامی مستحضر هستند که حوزه سلامت حوزه بسیار مهم و مورد انتظار آنی و فوری مردم دردمند است و جایی برای به تعویق انداختن ندارد. هر کدام از منابع چه مالی چه تجهیزاتی و چه انسانی اگر به موقع در آن مقطع زمانی حاضر نباشد یک خلاء ایجاد شده و آن خلاء قابل پذیرش نمی باشد.
دکتر فولادوند افزود: تیم مدیریتی دانشگاه با تمام وجود جهت پیشرفت و رفع کمبود ها  تلاش خواهند کرد. تلاش و پیگیری مصرانه وظیفه مدیران می باشد. امید است که تیم مدیریتی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی با عزم جزم تمام تلاش خود را جهت رفع کمبودها انجام دهند و با تلاش و پیگیری های مداوم بتوان قسمتی از کاستی ها را جبران نمود.
وی اظهارداشت: ما تنها مرکز استانی هستیم که دارای یک مرکز آموزشی درمانی می باشد، استان بوشهر استان مهمی در کشور است و جمعیت آن دائم در حال افزایش می باشد، نیاز است حوزه سلامت با افق های بلند تر دیده شود. حوزه سلامت حوزه مواجه شدن با درد مردم است و اکسیر آن رفتار صحیح کادر درمان با بیمار میباشد.
وی ادامه داد: بنده نیز از جانب خود از دکتر اسفندیاری بابت تلاش های بی دریغشان درپیک های پیاپی کووید19 تشکر و قدردانی می نمایم و برای دکتر زهرا السادات جلالیان آروزی توفیق و موفقیت روز افزون را دارم.

سپس دکتر عاطفه اسفندیاری ضمن خوش آمد گویی به کلیه میهمانان و حاضرین در مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع ) و روز پدر یاد و خاطره شهدای سلامت این مرکز را گرامی داشت.
 دکتر اسفندیاری درتوضیح عملکرد 3 ساله خود در حوزه ریاست بیمارستان به مطالبی از جمله پیگیری ها و فعالیت خود در جذب و افزایش تعداد متخصصین، تجهیز و مدیریت بیمارستان شهدای هسته ای، تجهیز بخش های درمانی به دستگاه های پیشرفته و به روز بیمارستان شهدای خلیج فارس پرداختند.
وی ضمن تشکر از پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به دکتر زهراالسادات جلالیان تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.
دکتر بحرانی نیز ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع) و خسته نباشید به دکتر اسفندیاری از همکاری و تلاش پرسنل در مدت ریاست خود تشکر نمود و برای دکتر جلالیان از خداوند منان طلب موفقیت روز افزون در سمت ریاست بیمارستان را داشت.
دکتر زهرا السادات جلالیان نیز صحبت های خود را با تشکر از دکتر  اسفندیاری، دکتر بحرانی و تیم مدیریتی آغاز نمود.
دکتر جلالیان افزود: انشاءالله زیر سایه عنایت حضرت حق و توسل به ائمه اطهار و پیرو فرمایشات حضرت آقا در بیانه گام دوم انقلاب که فرمودند همه نیرو های متعهد و متخصص در جهت از بین بردن فساد و برقراری عدالت پای کار بیایند، امید است که  خداوند توفیق خدمت صادقانه و خالصانه و روز افزون در جهت پیش برد اهداف عالی نظام انقلاب اسلامی و ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی بهداشتی و درمانی بیمارستان شهدای خلیج فارس و خدمت به مردم محروم استان بوشهر برای بنده میسر شود.
وی عنوان کرد: این امر حاصل نمی شود مگر با بهره گیری از خرد دست جمعی و پشتیبانی مسئولین محترم استان و دانشگاه علوم پزشکی و پرسنل خدوم و زحمت کش بیمارستان شهدای خلیج فارس. انشاالله که روز به روز شاهد پیشرفت، اعتلاء خدمات و پیشرفت رضایت مندی تمامی پرسنل بیمارستان شهدای خلیج فارس باشیم.
دکتر زهرا السادات جلالیان از حسن اعتماد ریاست دانشگاه، تشکر و از کلیه عوامل و کارکنان بیمارستان خواست با تلاش و همت خود یاری‌رسانشان باشند.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از دکتر عاطفه اسفندیاری، دکتر اصغر بحرانی تقدیر گردید و ابلاغ دکتر زهرا السادات جلالیان به سمت سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس توسط تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی تقدیم گردید.

انتهای پیام/ف.ش 4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس.تودیع    
و     معارفه.دکتر     احمد     یزدان     پناه.دکتر     مراد    
علی     فولادوند.     دکتر     زهرا     السادات     جلالیان    

تاریخ بروز رسانی:   27 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >