پیام تبریک دکتر زهراالسادات جلالیان رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

30 فروردين 1401

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ دکتر زهرا السادات جلالیان طی پیامی سی ام فروردین، سالروز تولد حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی که به عنوان روز آزمایشگاه نیز نامگذاری شده است را به تمام فعالین این عرصه تبریک گفت.
متن پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به شرح زیر است:
 ۳۰ فروردین ماه سالروز ولادت طبیب گرانقدر حکیم سید محمداسماعیل جرجانی به عنوان روز علوم آزمایشگاهی، بهانه ای برای قدردانی از زحمات خالصانه، افرادی است که با دل و جان در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند.
هنگامی که جواب مثبت و منفی تو جهانی را متحول میسازد، آن هنگام که نظاره گر عظمت خدا از دریچه میکروسکوپ هستی، آن روز که تشخیص درست و بجای تو جان انسانی را نجات میدهد، آری آن روز، روز توست، به خصوص در این ایام کرونایی که به عنوان سرباز سپید پوش گمنام در پشت میکروسکوپ، دشمن را با تشخیص صحیح خود نشانه میگیری.
شما فعالان علوم آزمایشگاهی با ایجاد امکان تشخیص به موقع بیماری ها، افتخار آفرینان عرصه سلامت بوده که لحظه ای دست از تلاش برنداشته و می کوشید تا جامعه به سمت سلامت هر چه بیشتر پیش رود.
جامعه علوم آزمایشگاهی نیز نقش بسزایی در زمینه مبارزه با این ویروس ایفا کرده و نشان دادند که بازوان پرتوان جامعه سلامت به شمار می روند.
اینجانب ضمن قدردانی از زحمات و خدمات عزیزان علوم آزمایشگاهی، این روز را به یکایک آنها اعم از دانشجویان، تکنیسین ها، کارشناسان، دکترا و متخصصان علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی تبریک عرض نموده و برای آن عزیزان و خانواده گرامی آنها، سلامتی و سربلندی را آرزومندم.

دکتر زهرا السادات جلالیان
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

 

 

انتهای پیام/ف.ش4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس    
دکتر     زهرا     السادات     جلالیان     علوم     آزمایشگاهی    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >