برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس

26 ارديبهشت 1401

مراسم تودیع و معارفه مسئول آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس  روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه در واحد آزمایشگاه این مرکز  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ، دکتر اسماعیل منصوری زاده مدیر داخلی بیمارستان شهدای خلیج فارس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده دکتر علیرضا باستین ، مسئولیت پذیری، نظم، انضباط وگشاده رویی را از صفات برجسته وی عنوان کرد.
دکتر منصوری زاده افزود: نقش بسزای همکاران علوم آزمایشگاهی در تشخیص بیماری ها و ارتقاء سلامت جامعه بسیار با اهمیت است.بدین وسیله از همت، تلاش خالصانه و صادقانه و اقدامات اثر بخش کلیه همکاران به ویژه دکتر علیرضا باستین در ارتقاء سطح خدمات آزمایشگاه بیمارستان تقدیر می نمایم.
وی در پایان برای رضا عباسیان مسئول جدید آزمایشگاه بیمارستان آرزوی توفیق در جهت خدمت رسانی و کسب رضای خداوند کرد.
دکتر باستین نیز ضمن تبریک به رضا عباسیان برای وی آرزوی موفقیت کرد و تصریح کرد: امید است وی در پیشبرد اهداف و ارتقای بیمارستان  گامی موثر بردارد.
رضا عباسیان، مسئول جدید آزمایشگاه بیمارستان شهدای خلیج فارس  ضمن تشکر از زحمات دکتر باستین  ادامه داد: امیدوارم که شایسته لطف و اعتماد باشم و از راهنمایی های ارزنده همکاران و دکتر باستین  بهره مند شوم.
در پایان با اهداء گل و لوح تقدیر از دکتر علیرضا باستین تقدیر به عمل آمد و ابلاغ  رضا عباسیان به عنوان مسئول آزمایشگاه  به ایشان اعطاء گردید.

انتهای پیام/ف.ش4070


کلمات کلیدی:
مراسم     تودیع     و     معارفه     کز     آموزشی    
درمانی     شهدای     خلیج     فارس     دکتر     اسماعیل    
منصوری     زاده     دکتر     علیرضا     باستین    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >