مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار گردید

1 آبان 1401

به کزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ آیین تودیع و معارفه مسئول سابق و حراست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس با حضور علی کشاورز مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تیم همراه، امید محمد نژاد مدیر اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر زهرا السادات جلالیان رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس و تیم مدیریتی بیمارستان در اتاق ریاست این مرکز برگزار گردید.
در این مراسم از زحمات مسعود عسکری مسئول سابق حراست بیمارستان تقدیر به عمل آمد و حسینی کیا به عنوان مسئول جدید حراست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس معرفی شد.
در این جلسه ابتدا دکتر زهرا السادات جلالیان رییس بیمارستان  ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: هدف از جلسه امروز تودیع و معارفه دو همکار ارجمند و خدمت گزار است که همواره با روحیه جهادی خدمت نموده اند.
در ادامه مراسم علی کشاورز مدیر حراست دانشگاه در خصوص قانونمندی و حفظ ارزش ها و حفاظت از پرسنل و سازمان که از جمله وظایف مهم حراست می باشد، مطالبی را برای حاضران بیان کرد و ضمن تقدیر از زحمات آقای عسکری و تبریک به آقای حسینی کیا در سمت جدید برای هر دو  بزرگ وار آرزوی توفیق نمود.

 

انتهای پیام/ف.ش4070

 


کلمات کلیدی:
عمومی     مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج    
فارس.دکتر     زهرا     السادات     جلالیان.     تودیع     و    
معارفه     .    

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >