تقدیر تیم مدیریتی از کارگران مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس/گزارش تصویری

15 ارديبهشت 1402
تیم مدیریتی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، از کارگران شاغل در بخش‌های مختلف این مرکز تقدیر کردند.

بنا به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس به مناسبت روز جهانی کار و کارگر تیم مدیریتی این مرکز از بخش‌های مختلف بازدید کردند و از کارگران شاغل تقدیر به‌عمل آوردند.

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس در حاشیه این بازدید گفت: قشر کارگر در حوزه‌های مختلف خدماتی از مهم‌ترین سرمایه‌های انسانی محسوب می‌شوند و از نظر اثربخشی در ارتقاء کمیّت و کیفیت خدمات بیمارستان از جایگاه بالایی برخوردار هستند.

دکتر زهرا سادات جلالیان ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای این قشر زحمت‌کش، افزود: کار و کارگر زیربنای اصلی توسعه همه‌ جانبه جامعه و تضمین‌کننده امنیت و رفاه عمومی هر کشور است و هیچ بنایی به رشد و شکوفایی نخواهد رسید مگر با تلاش کارگران که با عشق و در کنار همه کمبودها از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

در  این مراسم که با اهداء جوایز از تلاش‌های این عزیزان تقدیر به‌عمل آمد، مسئول امور فرهنگی مرکز آموزشی شهدای خلیج فارس و فعالان این حوزه نیز تیم مدیریتی را همراهی کردند.

 

انتهای پیام/ م.ک


کلمات کلیدی:
روز.کارگر     شهدای.خلیج     فارس     تیم.مدیریتی    

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >