برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر

13 دی 1402

در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم جشن روز زن، در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر، همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و مادر، در صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه مراسم جشنی به همت ریاست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر در سالن آمفی تأتر این مرکز برگزار شد.

این مراسم با برنامه های شاد و متنوع، استند آپ کمدی، سرودخوانی، برگزاری مسابقه، پخش کلیپ از همکاران، قرعه کشی مشهد مقدس و سخنرانی ریاست آن مرکز با حضور همکاران و دانشجویان برگزار شد.

دکتر زهرا السادات جلالیان رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی از ویژگی ها و فضائل حضرت زهرا(س) و مقام والای زن و مادر سخن گفت. سپس گروه سرود دبستان دخترانه شهدای مدافع سلامت سرود زیبای" یا فاطمه الزهرا(س) " را اجرا نمودند که پس از اجرا با تشویق حضار توسط دکتر زهراالسادات جلالیان با اهداء جوایز تقدیر گردیدند. در ادامه فاطمه صادقی مجری توانمند و نامی صدا و سیمای مرکز بوشهر با اجرای استند آپ کمدی به ادامه برنامه پرداخت. پس از برگزاری مسابقه بین همکاران از شرکت کنندگان در مسابقه برگزار شده با هدیه تقدیر به عمل آمد.

در پایان 2 قرعه کشی هزینه بلیط رفت و برگشت مشهد مقدس از بین بانوان شاغل در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر انجام شد.

انتهای پیام/م.ز4070


کلمات کلیدی:
جشن     .     میلاد.     حضرت     .     زهرا(س)    

تاریخ بروز رسانی:   17 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >