افتتاحیه اتاق شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر

30 خرداد 1403


به گزارش روابط عمومی، با حضور رییس محترم مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر و کادر درمانی و مدیریتی  آیین افتتاحیه اتاق شیر مادر در سالن اصلی این مرکز جهت بهره مندی مادران گرامی دارای فرزند شیرخوار انجام شد.

به همت کارشناسان محترم در این مرکز کلاسهای آموزش به مادران باردار، شیردهی موفق، زایمان فیزیولوژیک و مراقبت آغوشی مادران در روز های چهارشنبه هر هفته ساعت  10 تا 12 برگزار واقع در سالن اصلی می گردد.

همچنین با پیگیری کارشناسان محترم  آموزش های ویژه شیردهی و تماس پوست به پوست  به کلیه مادران سزارینی و زایمان طبیعی از قبل از تولد نوزاد در بخش پریناتال و نیز بعد از تولد نوزاد در بخش های بستری بعد از زایمان، بخش نوزادان و بخش مراقبت های ویژه نوزادان  به صورت مدام صورت می پذیرد.

پس از این مهم در راستای تکریم و ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به مادران گرامی مراجعه کننده و نیز بانوان شاغل در این مرکز حین مرخصی ساعتی شیر، با ایجاد محیطی امن و آرام " اتاق شیر مادر" تجهیز و راه اندازی گردید.

شایان ذکر است در اردیبهشت ماه سال جاری، 188  زایمان و سزارین در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر انجام صورت گرفته است که به همت کارشناسان محترم از آموزش های لازم بهره مند گردیده اند.

انتهای پیام/م.ز4070


کلمات کلیدی:
اتاق.شیر.مادر     شهدای.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   30 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >