رویداد بزرگ فرهنگی پویش عید قربان تا عید غدیر

9 تير 1403


واحد روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر از اجرای رویداد فرهنگی پویش غدیر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر خبر داد.

واحد روابط عمومی این مرکز با بیان این خبر گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع)

عیدالله الاکبرغدیر نقطه جدایی ضلالت و گمراهی از روشنی و پاکی و یادآور سپردن رسالت و امانت گرانبهایی است که براساس نص صریح کتاب خدا، دین را کمال و رسالت را تکامل بخشید.

به حول و قوه الهی امسال توفیق برگزاری باشکوه رویداد بزرگ  پویش غدیر در این مرکز حاصل گردید.

واحد روابط عمومی در ادامه عنوان نمود: این مرکز قبل از شروع اعیاد با تشکیل ستاد پویش غدیر متشکل از اساتید محترم/ همکاران محترم کادر مدیریتی/ درمانی/ پشتیبانی/تأسیسات/خدمات/آشپزخانه/ روابط عمومی و امورفرهنگی هماهنگی های لازم در این خصوص را انجام داد.

 در روزعید غدیرخم جشن ویژه این روز با سرود خوانی، نقاله خوانی واقع غدیر، عیادت از بیماران بستری و اهدا بسته های فرهنگی به نوزادان و اطفال، انجام فریضه اطعام علوی با طبخ تعداد هزار و 50 پرس غذای گرم در آشپزخانه این مرکز و توزیع بین کلیه همراهان بیمار، بیماران و کادر درمانی، برگزار شد.

شایان ذکر است در این مرکز از عیدقربان تاعید غدیرخم نیز با اجرای برنامه ها متنوع از جمله ویزیت رایگان توسط 22 نفر از پزشکان متخصص به مدت  10 روز، اجرای جشنواره کیک و شیرینی ویژه کارکنان و برپایی موکب صلواتی هر روزه با پذیرایی به نحوه شایسته گرامی داشته شد.

واحد روابط عمومی این مرکز گفت: ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت خیّرین و مؤمنینی که در تحقق این رویداد بزرگ همکاری نمودند، به همه همکاران گرامی که با هماهنگی ارزنده و کامل خود در اجرای این مهم تلاش بی دریغ داشتند خداقوت می گوییم.

 

اجر شما با مولای متقیان علی (ع)


کلمات کلیدی:
جشن.عید.غدیر     بیمارستان.شهدای.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >