ارزیابی تیم اعتباربخشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس/ گزارش تصویری

2 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر؛ ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به ‌منظور ارزیابی و تعیین درجه، با حضور در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس عملکرد این مرکز را در خصوص نحوه اجرای برنامه‌های رهبری و مدیریت،مراقبت و درمان و حمایت از گیرنده خدمت ارزیابی کردند.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس گفت: اعتبار بخشی یکی از معتبرترین شیوه های ارزیابی نظام مند مراکز ارائه خدمات بهداشتی درمانی می باشد.
دکتر عاطفه اسفندیاری بیان نمود: در اعتبار بخشی بیمارستانی ارتقاء کیفیت و ایمنی بیمار بر اساس مدیریت بهینه منابع بسیار مورد توجه است و موفقیت بیمارستان ها در گرو کار گروهی و تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد است که در این مرکز حداکثر تلاش جهت ارائه خدمات با کیفیت و ایمن به کار گرفته شده است.
وی افزود: اعتباربخشی فرصتی در جهت ارتقای نقاط مثبت و از بین بردن نقاط ضعف و در نتیجه ارتقای سلامت است،اعتباربخشی فرصت آموزشی نیز فراهم می کند و این امر موجب خواهد شد برنامه ریزی های لازم را در جهت ارتقاء شاخص ها داشته باشیم.
گفتنی است، تیم ارزیابی وزارت بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان از جمله واحدهای زایشگاه،اتاق عمل ،درمانگاه،اورژانس بزرگسالان و اطفال، فناوری اطلاعات، آزمایشگاه ، رادیولوژی، تاسیسات، بخش مراقبت های ویژه کودکان و سایر بخش های پشتیبانی بازدید کردند.
این بازدید با حضور پروین غیاثی کارشناس مامایی، رییس اداره بهبود کیفیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سرپرست تیم ارزیاب کننده، فریده خورسند کارشناس اعتبار بخشی و ارزیاب بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فریبا حسین پورکارشناس مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر جعفر زارعی زاده معاون درمان دانشگاه، دکتر عاطفه اسفندیاری رییس بیمارستان ومدیران ارشد ایشان و کارشناسان مربوطه در این مرکزبرگزار گردید.


کلمات کلیدی:
اعتبار     بخشی     ؛     مرکز     آموزشی     درمانی    
شهدای     خلیج     فارس؛        

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >