هفته سلامت در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس/ گزارش تصویری

26 ارديبهشت 1401

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس؛ دکتر زهرا السادات جلالیان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس درگفتگو با روابط عمومی این مرکز بیان کرد: امسال در هفته سلامت بیشتر از هر سال دیگری مفهوم و اهمیت سلامت در همه ابعاد برای تک تک افراد قابل درک است  و ارتباط عمیق آنها با کارکنان بهداشتی درمانی و یا بهتر بگویم مدافعان سلامت، به ظهور رسیده است.
دکتر زهرا السادات جلالیان بیان نمود: بی‌تردید، سلامتی یکی از مهم‌ترین نعمت‌های پروردگار متعال برای انسان‌ها به شمار می‌رود و بیماری کووید19 طی دو سال گذشته بیش از پیش ارزش سلامتی را بر همگان آشکار کرد.
وی عنوان کرد: بر خود لازم میدانم هفته سلامت را به آحاد مردم، خصوصاً تلاشگران فداکار این عرصه درتمام نقاط استان به ویژه پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تبریک گفته و یاد و خاطره شهدای عزیز مدافع سلامت را گرامی میداریم و آرزوی غفران الهی برای همه آنان از درگاه پروردگار مهربان مسالت می‌نمائیم.
سوپروایزر آموزش سلامت این مرکز گفت: همراهی با مدافعان سلامت، مشارکت اجتماعی، همدلی و وفاق ملی ، آموزه‌های دینی و پیوند نهادهای مذهبی و نظام سلامت، ارتقای نظام شبکه بهداشتی درمانی و مراقبت‌های بهداشتی اولیه ، رسانه‌ها، آموزش و فرهنگ سازی، پژوهش، فناوری، پشتیبانی و مانع زدایی از تولید و مشارکت‌های بین بخشی و مسئولیت اجتماعی ازعناوین روزشمار هفته سلامت می باشد.
وی اشاره کرد: از اقدامات مهم این هفته در بیمارستان قدردانی و تجلیل از کارکنان بهداشت و درمان می باشد که در این راستا باهمکاری تیم مدیریت از تعدادی پرستاران و پزشکان زحمتکش در عرصه سلامت  با دادن تشویقی و اهدا هدایا  تقدیر گردید.
وی در پایان به بخش دیگری از برنامه های هفته سلامت اشاره کرد: به زودی تمامی پوسترها و مطالب آموزشی به صورت فیلد های جداگانه با بارکد مخصوص در اختیار مردم شریف استان بوشهر قرار میگیرد. امید است با رعایت نکات بهداشتی جامعه ای سالم به دور از هر گونه بیماری داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ف.ش4070


کلمات کلیدی:
مرکز     آموزشی     درمانی     شهدای     خلیج     فارس    
دکتر     زهرا     السادات     جلالیان     شهدای     عزیز    
مدافع     سلامت     هفته     سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >